Сьогодні 28-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Другий день візиту директора Державного центру зайнятості Ольги Макогон на Криворіжжі розпочався з відвідування одного із найбільших металургійних підприємств України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Своє знайомство з підприємством делегація державної служби зайнятості розпочала з Музею ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», який зберігає 85-річну історію створення і розвитку металургійного гіганта України.

Автобусна екскурсія дозволила учасникам здійснити подорож по промисловому містечку, площа якого майже дорівнює площі Парижу та наживо побачити цехи металургійного виробництва.

На другому етапі візиту відбулось засідання «круглого столу» за участю керівництва ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», під час якого відбувся конструктивний діалог з представниками підприємства та були обговоренні подальші плани щодо укомплектування кадрів, в рамках діючого проєкту Консультанта роботодавця, службою зайнятості.

В свою чергу Ольга Макогон висловила своє захоплення від побаченого, підкреслила важливість встановлення індивідуальних контактів служби зайнятості та роботодавців. Вона подякувала керівництву ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за організовані тренінги для фахівців Дніпропетровської обласної служби зайнятості на базі Університету АрселорМіттал та запропонувала поширити даний досвід при подальшому навчанні фахівців державної служби зайнятості.

Присутні обговорили шляхи подальшої співпраці та висловили впевненість в успішній реалізації проектів Стратегії розвитку Державної служби зайнятості.

До відома: Потужне підприємство«АрселорМіттал Кривий Ріг» забезпечує роботою майже 20 тисяч краян і є надійним соціальним партнером служби зайнятості. Досвід організації літньої зайнятості для учнів і студентів на підприємстві став прикладом профорієнтаційної роботи серед молоді міста в рамках укладеної угоди про співпрацю між ПАТ «АМКР» та Криворізьким МРЦЗ.