Сьогодні 26-05-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Ми поруч!
Духовне свято світлого Христового Воскресіння пробуджує в душі кожної людини найкращі почуття, тим більше в такі складні часи. Так, світ навколо нас змінився, теперішні випробування дали змогу кожному переоцінити свої життєві цінності. Те, що здавалось важливим зараз має зовсім іншу вагу і зміст. Але ті людські чесноти, що є стрижневими в людини виходять на перший план – співчуття, турбота, милосердя. Тож напередодні великого свята не забуваємо дбати про тих, хто цього особливо потребує.
Так голова Соборної районної у місті Дніпрі ради Artem Timarev за особисті кошти організував привітання малозабезпечених родин з дітьми, що знаходяться на обліку в Центрі соціальних служб району. Продуктові набори ( пасхальні кулічі та інші стратегічні продукти) в кількості 30 штук вже сьогодні отримає найбільш вразлива категорія населення, що потребує зараз нашої підтримки та уваги. Будьмо милосердними та небайдужими до тих хто цього потребує. Саме з таких Вчинків і складається справжне Життя!
Окрема вдячність, небайдужій людини з великим серцем, що долучилась до привітання – генеральному директору компанії «Мушкетер» Факторовичу Михайлу Григоровичу!
Ми поруч, переможемо недугу разом!

На изображении может находиться: автомобильНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, ребенок, дерево, обувь, на улице и природаНа изображении может находиться: едаНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещенииНа изображении может находиться: 1 человек, стоит, дерево и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улицеНа изображении может находиться: едаНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, обувь, дерево, ребенок и на улицеНа изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, ребенок и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоятНет описания фото.