Сьогодні 19-04-2021
Адміністрація Соборного району Дніпровської міської ради Офіційний портал

Можливість оформити допомогу із безробіття онлайн з'явилася на порталі державних послуг Дія ??

✍️Стати на облік у центрі зайнятості можна ще й на онлайн-порталі державних послуг ДІЯ ⤵️

https://is.gd/3E0QYG

Цей проєкт реалізовано в партнерстві Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерство цифрової трансформації України та державної служби зайнятості, за підтримки USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

Що потрібно, щоб стати на облік у центрі зайнятості через портал Дія❓

✅Авторизуйтесь в кабінеті користувача на порталі Дія через електронний підпис, електронну систему ідентифікації Bank ID або Mobile ID?

✅Заповніть заяву: внесіть свої особисті дані (серію, номер паспорт, ідентифікаційний код, номер документа про освіту, вкажіть останнє місце роботи, зазначене в трудовій книжці).Завантажте документи та разом із заявою надсилайте їх на розгляд.

✅На електронну адресу? отримайте підтвердження надання статусу безробітного в разі, якщо ви оформили документи правильно. Якщо є зауваження – вам надішлють сповіщення про необхідність доопрацювати анкету? або ж нададуть аргументовану відмову.

?Важливо! У заяві потрібно вказати номер соціального рахунку для того, аби отримувати допомогу по безробіттю. Якщо у вас немає рахунку для соцвиплат, упродовж 10 днів ви можете оформити його та надіслати номер на електронну? адресу центру зайнятості. Уточніть, будь ласка, перелік банківських установ?, з яким працює центр зайнятості.

Нагадуємо, під час карантину статус безробітного надається з першого дня перебування на обліку☝

#ДСЗ #служба_зайнятості #Міністерство_розвитку_економіки_торгівлі_та_сільського_господарства_України #Міністерство_цифрової_трансформації