Сьогодні 22-09-2017
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

28,10,0,65,1
600,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
15 чергова сесія
Посмотреть
Керівництво райради
Посмотреть
Привітання жінок
Посмотреть
Засідання виконкому
Посмотреть
День Соборності
Посмотреть

 

 Постійні депутатські комісії:

 

З питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів

Голова

Колеуш

Станіслав Ігорович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Заступник

Сєров

Роман Олександрович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Секретар

Вороний

Володимир Леонідович

Політична партія «Опозиційний блок»

Члени комісії

 

Астраханцев

Антон Борисович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Басов

Станіслав Андрійович

Партія «Громадська сила»
 

Співаковська

Олена Яківна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»
 

Шмельов

Юрій Володимирович

Політична партія «Опозиційний блок»

 

З питань житлово-комунального господарства та екології

 

Голова

Сімак

Володимир Васильович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Заступник

Грищенко

Станіслав Григорович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Секретар

Дегтяренко

Максим Євгенович

Політична партія «Опозиційний блок»

Члени комісії

 

Нів’євський

Анатолій Миколайович

Політична партія «Опозиційний блок»

 

Тофель

Емілія Михайлівна

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

З питань транспорту, дорожнього господарства та зв’язку

Голова

Бузмаков

Артем Сергійович

Політична партія «Опозиційний блок»

Заступник

Корж

Олександр Володимирович

Політична партія «Опозиційний блок»

Секретар

Грищенко

Станіслав Григорович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Члени комісії

 

Вороний

Володимир Леонідович

Політична партія «Опозиційний блок»

 

 

З питань депутатської діяльності, етики, та законності

Голова

Кондаков

Андрій Миколайович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Заступник

Тесленко

Ольга Геннадіївна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Секретар

Каплій

Ольга Григорівна

Політична партія «Опозиційний блок»

Члени комісії

 

Величко

Антон Васильович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Дробот

Наталія Сергіївна

Політична партія «Опозиційний блок»

 

 

 

Комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту

Голова

Свердлін

Дмитро Валерійович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник

Ползікова

Ганна Володимирівна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Секретар

Семеренко

Анжела Валеріївна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Члени комісії

 

Запаря

Тетяна Петрівна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Кравченко

Любов Андріївна

Партія «Громадська сила»

 

Пироговська

Кароліна Сергіївна

Партія «Громадська сила»

 

Сніда

Євгеній Олегович

Партія «Громадська сила»

 

 

 

З питань соціального захисту, ветеранів,  охорони здоров’я,  материнства та дитинства

 

Голова

Степаненко

Любов Володимирівна

Політична партія «Опозиційний блок»

Заступник

Розумовський

Михайло Едуардович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Секретар

Чуприна

Тетяна Іванівна

Політична партія «Опозиційний блок»

Члени комісії

 

Тофель

Емілія Михайлівна

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

 

 

З питань розвитку місцевого самоврядування та зв’язків з громадськістю 

 

Голова

Черних

Арсен Олександрович

Політична партія «Опозиційний блок»

Заступник

Назаренко

Богдан Вадимович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Секретар

Колісник

Євгеній Володимирович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Члени комісії

 

Зубко

Ріта Євгеніївна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Сергєєв

Сергій Васильович

Політична партія «Опозиційний блок»

 

 

 

З питань розвитку торгівлі та підприємництва

Голова

Лебедь

Тетяна Анатоліївна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Заступник

Заманський

Олександр Леонідович

Політична партія «Опозиційний блок»

Секретар

Запаря

Тетяна Петрівна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Члени комісії

 

Розумовський

Михайло Едуардович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Федотов

Денис Анатолійович

Політична партія «Опозиційний блок»

 

 

З питань земельних спорів

Голова

Величко

Антон Васильович

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Заступник

Сєров

Роман Олександрович

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Секретар

Стрижак

Євгеній Юрійович

Політична партія «Опозиційний блок»

Члени комісії

 

Зубко

Ріта Євгеніївна

Політична партія «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

 

Корж

Олександр Володимирович

Політична партія «Опозиційний блок»

 

Joomla Plugins