Сьогодні 07-08-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Сьогодні, 19 вересня, у приміщенні виконкому відбулась Презентація конкурсу молодіжних інновацій U-Inn. Конкурс організовує Програма розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством молоді і спорту України та мережею хабів громадянського суспільства, представником якої у місті Дніпро є громадська організація «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск».

Захід у Дніпрі проводиться в партнерстві з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборної районної у місті Дніпрі ради Лариса Гущина та за підтримки голови ради Артем Тимарев (Artem Timarev).

Під час Презентації присутні дізнались, як взяти участь у конкурсі U-Inn та отримати до 5 тисяч доларів на реалізацію своєї інноваційної ідеї чи проекту на тему демократії і прав людини, якщо готові створити команду однодумців та однодумниць і працювати разом над їх реалізацією.

Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.