Сьогодні 25-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

     «Хай мудрість літ не стане тягарем…» - під таким гаслом розпочалися заходи в рамках декади, присвяченої Міжнародному дню громадян похилого віку та Дня ветерана  в територіальному центрі соціального обслуговуванні (надання соціальних послуг) Соборної районної у місті Дніпрі ради 02.10.2017р.

Відділення денного перебування

У приміщенні територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  Соборної районної у місті Дніпрі ради 02 жовтня 2017 р. відбувся захід до Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветеранів України, куди були запрошені всі відвідувачі територіального центру похилого віку.

Українські народні пісні, сольні номери артистів та, і взагалі, вся концертна програма за участю хору «Ретро» збадьорили та підняли настрій гостям свята. Також у холі терцентру була організована виставка робіт підопічних відділення денного перебування, на якій були представлені найкращі поробки наших майстринь.

Але на цьому святкові заходи не закінчуються, так в приміщенні  терцету:

  • 10.2017 року за підтримки фахівців Університету третього віку , для всіх підопічних відділення, які отримують соціальну послугу денного догляду,  пройдуть танцювальні години, завдяки яким вони зможуть пригадати найкращі миті свого минулого життя .
  • 10.2017 року в актовому залі терценту відбудеться святковий концерт для заслужених вчителів минулих років

Відділення соціальної допомоги вдома

9-00 розпочалася оперативна нарада соціальних робітників, після чого соціальний робітник Кукуруза Віра Олексіївна, яка працює в територіальному центрі 5 років, за час роботи зарекомендувала себе відповідальним працівником, має гарний психологічний контакт з підопічними. Обслуговує 12 одиноких непрацездатних громадян 4 групи рухової активності, згідно графіку роботи поділилася  досвідом роботи  з іншими соціальними робітниками та показала на практиці, на прикладі підопічної Дибіни Катерии Павлівни,  1936р.н., УВВв,  як за 2 години відведеного часу на одного підопічного провести :

- придбання та доставку продуктів харчування з магазину;

- вологе прибирання;

-  надати допомогу в приготуванні їжі.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги

    Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги розпочало:

- видачу продовольчих наборів, придбаних за рахунок спонсорських коштів підприємств приватної власності, для своїх підопічних*

- видачу талонів на отримання побутових послуг на благодійній основі через побутові підприємства району (прання білизни, ремонт взуття, окулярів, виготовлення ключів та перукарські послуги).