Сьогодні 25-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.

Друзі!

«Я - це інший ти» - зустріч-вистава у межах проекту «Від групи до особистості: мистецтво в пошуках соціальної солідарності», який реалізується за підтримки Міністерства Іноземних справ Німеччини у програмі «Укріплення взаємодії з громадянським суспільством країн Східного партнерства». 
Три роки поряд з нами живуть люди, долі яких були змінені поза їхнім бажанням. Ми знаємо про наших співгромадян, що змушені були шукати собі новий дім поряд з нами – хто рятуючись від війни на Сході, хто не в силах жити в умовах анексії в Криму. Ми знаємо про необхідність підтримати нових сусідів в пошуку роботи, житла, нових соціальних зв’язків. При цьому не завжди ми замислюємось про те, як вони пам’ятають дім.
Благодійна зустріч-вистава «Я–це інший ти» є результатом двох конкурсів нарисів та свідчень (про) підлітків-переселенців, які проводились у 2016-2017 роках серед українських підлітків та молоді. У виставі свої літературні твори представлятимуть самі автори - під супровід скрипки. Вистава будується на співставленні бачення власного дому та власної країни тінейджерами, що втратили дім, та тими, хто вчиться зараз жити з новими сусідами зі Сходу України. Можливість поглянути один одному у вічі, пережити разом як найсумніші, так і найрадісніші спогади – заради цього ми запрошуємо всіх на виставу. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», спрямованої на опрацювання нового досвіду спільного життя, де ми всі відповідаємо за власне життя та власну країну.
Режисер вистави - Уляна Бонцьо, керівник театральної студії "Маски", актриса театру та кіно, режисер-постановник дитячих та юнацьких міні-вистав і перформерсів, психолог-консультант, соціальний педагог, засновник організації з надання психологічних послуг "Психологічна консультація online", організатор та ведуча програм з розвитку особистості, викладач психологічних дисциплін.

Організатори вистави в Україні- організація "Європа без кордонів" (Віттен, ФРН) та товариство Бохум-Донецьк (Бохум, ФРН). Українськи партнери ініціативи в Дніпрі: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Гущина при підтримки голови Соборної районної у місті Дніпрі ради Артем Тимарев (Artem Timarev)

Вистава відбудеться 17 листопада 2017року об 17-00 
Палаці студентів ДНУ ім. О. Гончара (Гетьманська зала)