Сьогодні 25-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Відбувся традиційний щорічний районний фестиваль дитячої творчості - «Крізь терени до зірок» для дітей з особливими потребами, організатором якого виступив Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Соборної районної у місті Дніпрі ради Лариса Гущина, за підтримки голови Соборної районної у місті Дніпрі ради Артем Тимарев.
Основною метою фестивалю є соціальна підтримка дітей з особливими потребами, розвиток їх творчого та інтелектуального потенціалу, виявлення талановитих та обдарованих дітей, а також звернення уваги суспільства, державних, комерційних та інших організацій до проблем дітей з особливими потребами.
Цього року учасниками фестивалю стали 13 дітей віком від 7 до 13 років. Діти представили глядачам різноманітні за жанром творчі роботи: живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, вокал та читання віршів.
Протягом усього фестивалю у залі панувала святкова, доброзичлива атмосфера, яку старанно підтримували працівники центру СССДМ, дитячої обласної бібліотеки та вихованці дитячої музичної школи № 2. Ніхто в залі не залишився поза увагою, учасники фестивалю отримали чудовий настрій та подарунки.
Центр соціальних служб висловлює подяку директору Обласної бібліотеки для дітей Прокопович-Ткаченко О.О. за теплий прийом, а також керівнику камерного оркестру «Сонет» ДМШ №2 ім. А.Я. Штогаренко Бєгєєвої Л.А. за чудове музичне супроводження.

Світлина від Соборна районна у місті Дніпрi рада.
Світлина від Соборна районна у місті Дніпрi рада.
Світлина від Соборна районна у місті Дніпрi рада.
Світлина від Соборна районна у місті Дніпрi рада.