Сьогодні 25-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Шановні мешканці Соборного району!

          Навколо нас є багато людей, які роблять добрі справи, допомагають ближнім. Вони робять це від чистого серця і часто не отримують навзаєм навіть простого «Дякую».

Конкурс «Благодійна Україна» – прекрасний шанс вшанувати благодійників.

Ви робите добрі справи або знаєте людей, групи, організації, які займаються благодійністю? Подайте заявку на Національний конкурс «Благодійна Україна»! 

          Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають  унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За п’ять останніх років його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 2200 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Шостий рік поспіль експерти «Зеленої книги української доброчинності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

          До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, співачка Марина Одольська, поет Сергій Жадан, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей».

          При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Співорганізатором конкурсу є Міністерство соціальної політики України, конкурс підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України. Нашим постійним партнером є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

          У жовтні минулого року було оголошено старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Переможців визначатимуть в п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде навесні в Києві.

Збір конкурсних заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна-2017» триватиме до 15 лютого 2018 року.  

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа: менеджер зі зв’язків з громадськістю Асоціації благодійників України Єфімова Валентина, тел.(067)16-404-11, (063)48-493-45, електронна пошта: konkurs.blago@gmail.com.

Сподіваємося на Вашу прихильність і підтримку. Переконані, спільними зусиллями ми сприятимемо розвитку благодійності в Україні.