Сьогодні 25-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.

15 лютого, за участю керівників та представників міської та районної влади, воїнів-інтернаціоналістів, громадськості відбулось урочисте покладання квітів, присвячене Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниці виведення Радянських військ з Афганістану.
До підніжжя гранітного пам'ятника лягли живі квіти. Заступник Соборна районна у місті Дніпрi рада Владимир Гаркуша висловив воїнам-афганцям щиру вдячність за героїзм, за приклад відваги та мужності та побажав добра і мирного неба. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих!

Також заступник голови Соборна районна у місті Дніпрi рада Владимир Гаркуша разом з головою Соборної спілки ветеранів війни Поварчуком Тарасом Петровичем та представником депутатського корпусу Соборна районна у місті Дніпрi рада Анжела Семеренко,відвідали середню загальноосвітню школу № 73, де вшанували пам'ять загиблих воїнів. Вічна пам`ять Героям!!!

Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.