Сьогодні 25-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

5 липня завідувач відділу правового забезпечення та взаємодії з правоохоронними органами Соборної районної у місті Дніпрі ради Анна Черненкова взяла участь у презентація Стратегії відновлення цілісності України і деокупації Донбасу «Механізм малих кроків», яка відбулася на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Участь в обговоренні документу взяли представники Міністерства внутрішніх справ України, органів державної влади, громадських організацій, правоохоронних органів, адвокатури, засобів масової інформації та науковців закладів вищої освіти.
Метою заходу стало залучення широкого кола здобувачів вищої освіти інституту до обговорення позиції Міністерства внутрішніх справ України з приводу проблемних питань, які має Україна на тимчасово окупованих територіях, а також щодо етапів підготовки формування правового поля для врегулювання конфлікту та першочергових кроків деокупації окупованих регіонів.

Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.Фото Соборна районна у місті Дніпрi рада.