Сьогодні 28-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Сьогодні, 24 вересня, у Соборній районній у місті Дніпрі раді, сектором з гуманітарних питань за ініціативою Товариства Червоного хреста України було проведено Майстер клас з надання першої допомоги. Співробітником Червоного хреста на манікені наочно було показано як проводиться серцево-легенева реанімація (СЛР). Працівникам виконавчого комітету також була надана можливість випробувати себе в ролі рятувальника надавши першу допомогу. 
Працівниками Червоного хреста було зазначено: «- Якщо Ви побачили людину без свідомості, для початку – крок перший: переконайтеся в тому що він вас чує, якщо немає реакції зверніть увагу, чи він дихає. Для цього закиньте його голову та підніміть підборіддя. Крок другий – постраждалий непритомний. Викликайте швидку допомогу 103 та дайте точні данні про постраждалого та вкажіть адресу. Проведіть серцево-легеневу реанімацію. Крок перший: покладіть основу однієї руки посередині грудини, долоню другої покладіть поверх. Крок другий: Зробіть 30 поштовхів на грудину двома руками на глибину 5-6 см. При відсутності дихання продовжуйте проведення серцево-легеневої реанімації та провіряйте дихання кожні дві хвилини до прибуття швидкої допомоги.»
Товариством Червоного хреста було надана детальніша інформація. Був розкритий міф про те, що насправді серце знаходиться не зліва, а посередині, про це мало хто знає. 
Дуже дякуємо за Майстер клас та чекаємо наступний тренінг з першої допомоги, на якому розглянемо інші корисні питання.