Сьогодні 28-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

 

Дніпропетровський обласний центр зайнятості повідомляє, що у січні–березні 2019 року послугами служби зайнятості області скористались 62,4 тис. громадян, з яких статус безробітного мали 39,9 тис. осіб. За допомогою служби зайнятості 16,5 тис. осіб отримали роботу

Протягом січня–березня 2019 року послугами служби зайнятості Дніпропетровської області скористались 62,4 тис. громадян, з яких статус безробітного мали 39,9 тис. осіб

За допомогою ж Дніпропетровської обласної служби зайнятості роботу отримали 16,5 тис. осіб, що на 11,8% більше ніж у 2018 році (14,7 тис. осіб). При цьому, кожна третя особа працевлаштована оперативно до надання статусу безробітного.

«Крім шукачів роботи основними клієнтами служби зайнятості є – роботодавці. Адже саме вони в сучасних умовах є домінуючою силою на ринку праці, вони розвивають економіку, пропонують роботу та створюють робочі місця. Служба зайнятості сприяє роботодавцям у задоволенні їх потреб у якісних кадрах або ж професійній підготовці персоналу на їх замовлення, пропонує ряд інших послуг», - зазначають у Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

З початку 2019 року прийнято 205 рішень про виплату компенсації роботодавцям в розмірі єдиного внеску за працевлаштування безробітних на нові робочі місця; у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 4,7 тис. осіб, що на 3,2% більше ніж у аналогічному періоді 2018 року.

Досить популярними та актуальними є послуги з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості. Протягом січня–березня 2019 року їх отримали 5,4 тис. безробітних. Особам же віком старше 45 років, які виявили бажання проходити перенавчання або підвищувати кваліфікацію за обраними спеціальностями чи професіями, видано 99 ваучерів.

Також служба зайнятості підтримує розвиток підприємницьких ініціатив серед безробітного населення. З початку 2019 року 32 особи започаткували власну справу за рахунок отримання одноразової виплати допомоги по безробіттю.

Особлива увага приділялась соціально незахищеним категоріям громадян, зокрема, молоді та особам з інвалідністю. У січні-березні працевлаштовано 2,4 тис. безробітних, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню; робочими місцями забезпечено 166 осіб з інвалідністю.

Особливе значення завжди має профорієнтаційна робота. Так, з початку року профорієнтаційні послуги отримали 76,2 тис. громадян.

Загальна кількість вакансій у січні–березні 2019 року складає 28,4 тис. од., з яких укомплектовано 15,2 тис. од.

 

Картинки по запросу Дніпропетровський обласний центр зайнятості