Сьогодні 28-09-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

 

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

військового комісара

Соборного районного територіального центру

комплектування та соціальної підтримки

 

________                                           м. Дніпро                                         № ______

 

 

Про призов громадян України

на строкову військову службу

у жовтні – грудні 2019 року

 

 

На підставі Закону України від 25.03.1992 року №2232-ΧΙΙ «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 30 січня 2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців  строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», наказую:

 

  1. Явці на призовну дільницю Соборного району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1999 – 1992 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, можливо і включно тих кому виповнюється 20 років до кінця 2019 року, а також громадяни, які народилися у 1999 – 1992 роках у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

 

  1. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Дніпро, пл. Соборна, 11 у встановлений час з документами, що зазначені у повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Соборного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки 01 жовтня 2019 року та мати при собі документи, які посвідчують особу.

 

  1. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Соборного району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у Соборний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призивної комісії.

 

  1. На підставі Закону України від 25.03.1992 року №2232-ΧΙΙ «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призову дільницю.

 

  1. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до Соборного районного територіального комплектування та соціальної  підтримки, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

 

 

Військовий комісар
Соборного районного територіального центру
комплектування та соціальної підтримки

полковник                                                                                                                                                                  В. Фаріна

 

 

Зміст документа відповідає вимогам чинного законодавства.

Негативних правових наслідків реалізації положень документа, у тому числі порушень законодавства, що можуть створити передумови для завдання економічних збитків державі, не прогнозується.