Сьогодні 19-04-2021
Адміністрація Соборного району Дніпровської міської ради Офіційний портал

Яскраве сонце та  гарна  погода за вікном спонукає  людей порушувати протиепідемічні заходи  і зокрема, не дотримуватись умов карантину, залишаючись вдома. Саме на запобігання такої ризикованої поведінки і спрямовані дії спільного патрулювання території  району співробітниками Соборного відділення поліції з офіцерами та курсантами Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

    Патрулювання відбувається в улюблених містах відпочинку містян: Фестивальний причал, Набережна Перемоги, парк Шевченка, парк Прибережний, сквери та дитячі майданчики. З виявленими порушниками поліцейські проводять профілактичну бесіду щодо небезпеки зараження гострим респіраторним захворюванням COVID19 та попереджають про заходи адміністративного впливу у разі повторного порушення умов карантину.

  Містян,  що знаходяться на вулицях з необхідності, просимо з порозумінням ставитись до дій поліції, вони спрямовані в першу чергу на запобігання поширенню небезпечної хвороби та на збереження здоров`я громадян нашого міста.

  Залишайтесь вдома, не ризикуйте  своїм здоров`ям і здоров`ям ваших близьких! Здолаємо хворобу разом!

 На изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, обувь, дерево и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, шляпа и на улицеНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и на улице