Сьогодні 06-06-2020
Соборна районна у місті Дніпрі рада Офіційний портал

Вже традиційно відомі особи міста Дніпра беруть участь в кампанії декларування доходів громадян.

Цьогоріч до центру обслуговування платників Шевченківської ДПІ Соборного управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області завітав тренер по фізичній підготовці баскетбольного клубу «Дніпро», переможець українських турнірів по бодібілдингу, переможець дев’ятого сезону телевізійного проекту «Шанс», фіналіст телевізійного проекту «Х - фактор» та володар Гран – прі всеукраїнських пісенних конкурсів та фестивалів  - Михайло Мостовий аби отримати електронний цифровий підпис для подання декларації про майновий стан і доходи за результатами 2019 року та пригорнути увагу громадян до кампанії декларування.

«Я досить активна людина, а заняття спортом і вокалом займають багато часу. Тому подання звітності в електронному вигляді дуже підходить таким людям, як я. Це сучасно, зручно, економно у часі та комфортно», - зазначив Михайло Мостовий.

Він нагадав, що декларування доходів є конституційним обов’язком та закликав громадян скористатися сучасним сервісом ДПС України – подання декларації засобами телекомунікаційного зв’язку тобто в електронній формі.

«Взагалі, я вважаю, що громадяни, які сумлінно декларують доходи та сплачують податки приносять користь не тільки рідному місту, а і країні. Тому власним прикладом хочу показати, що виконувати свої обов’язки не обтяжливо, а навпаки почесно», - наголосив Михайло Мостовий.